قوانین و مقررات وبسایت فایل لوکس

قوانین و مقررات سایت

دسترسی و استفاده شما به تمام امکانات این سایت از شرایط و مقررات زیر پیروی می کند.

لطفاً قبل از استفاده از فایل لوکس توافقنامه زیر را به دقت مطالعه کنید. استفاده از هر بخشی از این وب سایت به منزله پذیرش کلیه شرایط و مقررات این توافقنامه از سوی شما تلقی می شود.

مالکیت مادی و معنوی:

کلیه عناصر موجود در این وب سایت، شامل اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، تماما متعلق به سایت فایل لوکس می باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی مدیریت سایت اجازه کپی کردن، توزیع، نشر مجدد، واگذاری، نمایش، ارسال و انتقال آنها را ندارد. مالکیت مادی فایلهای ثبت شده متعلق به ناشران فایل و فایل لوکس بوده و مالکیت معنوی آن نزد ناشر فایل محفوظ می باشد.

ثبت نام کردن

برای دسترسی به سرویس های ارائه شده توسط فایل لوکس ثبت نام در سایت الزامی است.

ثبت نام در فایل لوکس رایگان است.

در هنگام ثبت نام از شما درخواست می شود که یک نام کاربری و رمز عبور به همراه پست الکترونیکی وارد و انتخاب نمایید.

در صورتی که شرایط استفاده از فایل لوکس را نقض نمایید، نام کاربری شما ممکن است به طور موقت معلق و در صورت تکرار تخلف برای همیشه از سیستم ما حذف و آی پی شما مسدود می شود.

مشتری گرامی، قبل از پرداخت لطفا به نکات ذیل توجه کنید:

 • در انتخاب محصول دقت کنید و سپس اقدام به پرداخت نمایید.
 • به دلیل مجازی و دانلودی بودن محصولات فایل لوکس امکان برگشت سفارش ثبت شده و عودت مبلغ پرداختی وجود ندارد.
 • چنانچه از حساب شما مبلغ سفارش کسر شد ولی سفارش شما با موفقیت ثبت نشد و قادر به دانلود نبودید هزینه پرداختی حداکثر تا ۷۲ ساعت ( ۳ روز کاری ) به حساب شما عودت خواهد شد.
 • کلیه محصولات فایل لوکس معاف از مالیات بوده و تنها هزینه واقعی محصول را پرداخت می کنید.
 • ضمانت بازگشت وجه تا ۲۴ ساعت فقط برای مواردی است که توضیحات ارائه شده در صفحه محصول با فایل دانلود شده مطابقت نداشته باشد.

اگر فروشنده هستید به نکات زیر دقت کنید:

با ثبت نام در فایل لوکس  و تکمیل اطلاعات فروشگاهتان به شما اجازه داده می شود که فایلهایتان را جهت فروش آپلود کرده و برای هر فایل توضیحات مرتبط را ارائه دهید.

شما هم چنین می توانید به عنوان خریدار فایل های دیگر کاربران را مشاهده نموده و در صورت خرید نظر خود را ارائه نمایید.

شما با ارسال مطالب، بارگذاری فایل، ثبت و یا ارائه نظر کلیه مسئولیت آن را به عهده گرفته و پاسخگو خواهید بود.

با عرضه مطالب به قسمتهای عمومی خدمات، شما در هر شرایطی حق استفاده، کپی، نمایش، اجرا، توزیع، انتخاب و ارتقا ء این محتوا را به ما می دهید اما ما هیچ ادعای مالکیتی در قبال مطالبی که توسط شما پست می شود نداریم.

ما مسئول مطالبی که توسط دیگران تهیه می شود، نمی باشیم و هیچ وظیفه ای در قبال دیده شدن محتوا نداریم اگر چه این اجازه و حق را داریم که هر مطلبی را به هر دلیلی حذف کنیم، اما مسئول تأخیر و یا درست انجام نشدن حذف این موارد نیستیم.

فروشنده گرامی در استفاده از فایل لوس می بایست نهایت دقت را نموده تا موجب بروز موارد ذیل نشوید:

 • انتشار‌، ارسال، بارگذاری و یا توزیع هرگونه مطلب نامتناسب، بی حرمتی، تجاوز و تعدی، گفتار زشت و وقیح، تصاویر شرم آور و عناوین، نام و موارد نامشروع
 • بد نام کردن، سوء استفاده، حملات مخرب، تهدید و تجاوز به حقوق عمومی سایت و سایر کاربران
 • رهبری، هدایت و تشکیل گروه های هرمی در نظردهی ها و موارد مشابه
 • برداشتن و جمع آوری اطلاعات شخصی افراد بدون جلب رضایت آنها
 • ارسال فایل هایی که متعلق به فرد دیگر یا سایت دیگری باشد

چه نوع فایل هایی را می توانیم در فایل لوکس بفروشیم؟

 • دوره های آموزشی
 • فایل های لایه باز فتوشاپ که حق مالکیت آنها را دارید
 • مدل های سه بعدی که حق مالکیت آنها را دارید
 • کتاب های pdf که حق مالکیت آنها را دارید

فایل های زیر در صورت کنترل مدیریت سایت و یا دریافت گزارش کاربران حذف خواهد شد ودر صورت لزوم آی پی کاربریتان مسدود و دسترسی شما به فایل لوکس قطع خواهد شد:

 • هر گونه فایلی که محتویات آن بر خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد
 • هر گونه فایلی که دارای کپی رایت بوده و حقوق نشر آن توسط مولف محفوظ است
 • هر گونه فایلی که دارای محتوای غیر مجاز و غیر انسانی است
 • هر گونه فایلی که به حریم خصوصی افراد تجاوز کند
 • هر گونه فایلی که مغایر با شئونات اخلاقی و ملی باشد
 • هرگونه فایلی که حاوی مطالب توهین آمیز به مقامات سیاسی و اقلیت های قومی و مذهبی باشد
 • هر گونه فایلی که به هر نحوی امنیت سرورهای سایت را به خطر اندازد
 • هرگونه فایل یا برنامه ای که موجب بروز اختلال در عملکرد یک کامپیوتر دیگر گردد

میزان کمیسیون فروشنده

فروشنده فایل: ۸۰ درصد از مبلغ فایل را دریافت می کند

به عنوان مثال اگر مبلغ فایلی ۱۰۰۰۰ تومان باشد. خریدار ۱۰۰۰۰ تومان پرداخت می کند که از این مبلغ ۸۰۰۰ تومان سهم فروشنده خواهد بود.

دوره زمانی پرداخت ها

در صورتی که از فروش یا بازاریابی کسب درآمد نمودید این مبلغ در کنترل پنل شخصی شما در حساب کاربریتان قابل رویت می باشد. در صورت درخواست انتقال وجه، مبلغ درخواستی بدون کسر کارمزد، در مدت حداکثر 3 روز کاری به حسابتان واریز می گردد. ضمنا درخواست برداشت وجه نباید کمتر از 50000 تومان باشد.

به منظور انتقال وجه موفق باید اطلاعات حساب بانکی را در برگه پرداخت در منوی تنظیمات فروشگاه تکمیل نمایید. این اطلاعات شامل شماره حساب، شماره کارت و نام دقیق صاحب حساب می باشد.

محدودیت مسئولیت فایل لوکس

ما تضمین نمی کنیم که عملکرد سایت فایل لوکس به صورت مداوم یا به دور از خطا باشد، یا اینکه همه اشکالات برطرف شود یا اینکه این سایت یا سرور به دور از ویروس و اشکال باشد. این مسئولیت شماست که اقدامات لازم مانند ویروس‌ یابی را انجام دهید تا نسبت به دقت اطلاعات داده شده و گرفته شده مطمئن شوید.

شما متضمن می شوید که به هیچ وجه ما را مسئول زیان‌ها و خسارت‌های که در اثر استفاده از سرویس ما می شود نمی دانید. فرقی نمی‌کند این خسارت‌ها یا زیان‌ها پیش‌بینی شده، قابل پیش‌بینی، شناخته شده و غیره باشد.

حریم خصوصی کاربران

هنگامی که شما از خدمات سایت فایل لوکس استفاده می کنید، ممکن است اطلاعات شخصی از شما بخواهیم. این اطلاعات می‌تواند شامل نام، نشانی ایمیل، شماره تلفن همراه، شماره کارت بانک شتاب یا اطلاعات دیگر باشد.

ما به چندین دلیل اطلاعات شخصی شما را جمع آوری می کنیم، از جمله برای مقاصد اداری و به منظور ارائه خدمات. سایت فایل لوکس اطلاعات شخصی شما را با اشخاص ثالث به اشتراک نمی‌گذارد و بدون بودن الزام قانونی این اطلاعات را برای دیگری فاش نخواهد ساخت.

کپی رایت

ما به حقوق دیگران احترام می گذاریم. چنانچه شاهد نقض قانون کپی رایت توسط اطلاعات درج شده در هر قسمت از فایل لوکس بودید لطفا ” به برگه تماس با ما مراجعه کنید و با گزارش نقض قانون کپی رایت ما را مطلع کنید تا تصمیم های لازم اتخاذ شود.